O firmie | Ochrona elektroniczna | Ochrona fizyczna | Utrzymanie czystości
OCHRONA ELEKTRONICZNA


Eska s.c.

ul. Elewatorska 11/1 lok.204

15-620 Białystok

tel: +48 602 300 922

+48 600 498 922

e-mail: eska-ochrona@tiu.pl

Oferujemy montaż, konserwacje oraz modernizacje elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie włamania i napadu, systemów przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy pracowników.

 • Systemy sygnalizacji włamania i napadu:
  Zadaniem systemów sygnalizacji włamania i napadu jest wykrywanie i sygnalizowanie różnego rodzaju niebezpieczeństw, takich jak włamanie czy napad. Systemy alarmowe w połączeniu z usługą monitorowania pozwalają na skuteczną eliminację zagrożeń oraz wsparcie dla ochrony fizycznej.

 • System przeciw pożarowy:
  System sygnalizacji przeciwpożarowej może pracować w oparciu o tradycyjną centralę alarmową, często razem z systemem alarmowym w całym obiekcie. W innych przypadkach stosuje się specjalne centrale do kontroli przeciwpożarowej, działające niezależnie od centrali alarmowej.

  Czujniki pożarowe - standardowo stosowane termiczne, optyczne lub dualne wykorzystujące oba sposoby wykrywania pożaru. Czujnik termiczny reaguje na zmianę temperatury otoczenia, a optyczny wykrywa dym, który dostaje się miedzy diodę nadawczą a diodę odbiorczą w wyniku czego urządzenie reaguje wywołując alarm.

 • Telewizja przemysłowa:
  Systemy telewizji przemysłowej pozwalają na bezpośredni nadzór nad obiektem. W dużym stopniu wspomagają ochronę fizyczną. System kamer umożliwia obserwację newralgicznych miejsc narażonych na włamanie lub napad z zewnątrz obiektu, oraz wyeliminowanie samo okradania w wewnątrz obiektu, jak również kontroluję jakość i wydajność pracowników.

 • Kontrola dostępu:
  Systemy kontroli dostępu stosowane są w obiektach w których dostęp do wyznaczonych pomieszczeń mają tylko uprawnione osoby w wyznaczonym czasie.

 • Rejestracja czasu pracy:
  Systemy takie pozwalają rozwiązać wszelkie problemy związane z rejestracją czasu pracy pracowników, co daje wymierne, pożądane skutki dla pracodawcy.